Jesienne Spotkania z Apostołem

W lipcu w naszym sanktuarium na Ulicy Fabrycznej odmawialiśmy różaniec, w sierpniu śpiewaliśmy „Godzinki”, a we wrześniu właśnie tam rozpoczynamy nowy rok szkolny (w ramach „Wrześniowego Triduum”). I co dalej…? Co dalej… w starym kościółku?

Miejsce:     Stary Kościółek

Czas:          18 września – 13 listopada

Zapraszamy na „Spotkania z Apostołem” w dziewięć jesiennych sobót – od 18 września…! Na każde kolejne spotkanie zapraszamy następną grupę z naszych dziewięciu stref nowennowych (z Nowenny do Św. Jana Pawła II), ale również każdego, kto szuka chwili modlitwy i pragnie wsłuchać się w nauczanie, które odkrywamy w listach apostolskich. Skoro w oknach witrażowych naszego kościółka widnieją portrety Świętego Piotra i Świętego Pawła, więc wypada posłuchać, co piszą do nas apostołowie w swoich listach…! Dlatego zapraszamy na kolejne „apostolskie” soboty – zaczynamy do listu do Efezjan. A potem już z górki: 1-2 P, Flp, 1-3 J, 1-2 Kor, Jk, Rz, Jud oraz Ga…!

I oczywiście teksty Świętych z Biblii Nawarrskiej!

I „Niebieska koronka”!

 

Słuchajmy Apostołów, abyśmy sami stali się apostołami…
abyśmy przemienili się w tych, których życie było naśladowaniem Chrystusa…!