Pielgrzymka w Beskidy i na Śląsk

W dniach 2-4 czerwca 2023 r. organizujemy Pielgrzymkę w Beskidy i na Śląsk. Odwiedzimy m.in. Brennę, Skoczów, Wisłę, Pierściec. Będziemy także w Rudzie Śląskiej i w kopalni, gdzie… dostaniemy kaski i zjedziemy na dół (trasa łagodna – starsi też dadzą radę:)).

 

PROGRAM PIELGRZYMKI

PIĄTEK, 2 czerwca 2023 r.

Wyjazd sprzed nowego kościoła na Białogonie. Przejazd do Zabrza i zwiedzanie z przewodnikiem kopalni „Guido”. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach i Msza św. Następnie przejazd do Brennej. Zakwaterowanie w Ośrodku Spotkań i Formacji św. Jadwigi Śląskiej, obiadokolacja i nocleg.

SOBOTA, 3 czerwca 2023 r.

Rano śniadanie. Przejazd do Skoczowa – Msza św. w Sanktuarium św. Jana Sarkandra. Przejazd do Pierśćca – nawiedzenie Sanktuarium św. Mikołaja. Powrót do Brennej na obiad. Po obiedzie przejazd do Wisły, spacer deptakiem. Wieczorem obiadokolacja – „pogodny wieczór”, ognisko i nocleg.  

NIEDZIELA, 4 czerwca 2023 r.

Rano śniadanie, następnie wykwaterowanie. O godz. 12.00 Msza św. w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej – Goduli – rodzinnej parafii ks. Michała. Po Mszy św. śląski obiad. Przejazd do Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich, udział w Nieszporach. Powrót do Kielc w godzinach wieczornych.

KOSZT: 550 zł.

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem
– 2 noclegi w Brennej
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad w niedzielę
– bilet wstępu do kopalni
– ubezpieczenie

Zapisy w zakrystii u ks. Michała lub pod nr tel. 510-005-607

PRZY ZAPISIE WPŁACAMY ZALICZKĘ W WYSOKOŚCI 100 ZŁ.