RÓŻE i LWY

30 września, w wigilię wspomnienia świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, zapraszamy na pisanie listów do Świętej z Lisieux. A pierwszego października na poświęcenie róż… Natomiast w kolejne niedziele października – w ramach wieczornej Mszy Świętej, o godz. 17:00 – spotkania pod kryptonimem „3 x R”.

Trzy razy „R”, czyli Radosna Rodzina Różańcowa, to propozycja dla wszystkich parafian i (nie)parafian, którzy zastanawiają się, jak doświadczyć cudu przemienienia. Gdzie jak gdzie, ale w Parafii Przemienienia ateista może zmienić się w świętego, a kłótnik w człowieka modlitwy. Z radością i modlitwą (wszak październik to miesiąc różańca) wyruszmy na drogę wiary, odwagi i dobroci.

Ach, ale skąd te lwy w tytule? Z Masai Mara…! Ale o tym opowiemy już na naszych październikowych spotkaniach! Róże, Lwy i Ty, co za osobliwe zjawisko!