Studniówka na Białogonie

W naszej parafii znajdziemy (obok zielonej tablicy z Zagadką van Gogha) zieloną kapliczkę Świętej Joanny Beretty Molli. Świętej, której wspomnienie obchodzimy rokrocznie 28 kwietnia, czyli… sto dni przed naszym odpustem. I właśnie dlatego zapraszamy na „STO DNI ZE ŚWIĘTYMI” – od 28 kwietnia do 6 sierpnia spotkania ze Świętymi tuż przed Mszą Świętą o godzinie siedemnastej.

Niechaj nasi święci patronowie pomogą nam w przemianie życia, w wielkim przemienieniu naszych serc. Wiadomo:

ZE ŚWIĘTOŚCIĄ ZAWSZE NAM DO TWARZY…

ZE ŚWIĘTYMI ZAWSZE NAM PO DRODZE…!

Zapraszamy do udziału w studniówkowych spotkaniach Naszych Parafian oraz Innych Świętych (spoza parafii) .

 

LISTA STUDNIÓWKOWA

Wpisujemy się przy Świętym, który pojawi się na liście, podając w nawiasie swoje inicjały (w zakrystii zostawiamy również numer kontaktowy), np. 20 lipca – Św. Eliasz (SR).