Droga Krzyżowa

Wielki Post jest czasem gorliwej modlitwy przez udział w nabożeństwach drogi krzyżowej i gorzkich żali. W naszej parafii w każdym tygodniu wielkiego postu, te nabożeństwa będą celebrowane w następujących dniach: Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży – czwartek godz. 16.30; Droga krzyżowa dla dorosłych – piątek godz. 16.30; Gorzkie żale – niedziela godz. 16.30. Zachęcamy do udziału i wspólnej modlitwy.

Wyjazd do Fly Sky

Tuż przed feriami zimowymi, dzieci i młodzież naszej parafii udali się do parku trampolin „Fly Sky” w Kielcach. Pod opieką rodziców oraz pracowników tego miejsca sprawdzali swoją kondycję fizyczną. Wielość atrakcji i pozytywna energia uczestników zapewniła dobrą zabawę. ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]