III NIEDZIELA ZWYKŁA
22 stycznia 2023 r.

• Zakończyliśmy Odwiedziny Duszpasterskie. Pragniemy gorąco podziękować za życzliwe przyjmowanie nas w Waszych domach! Wdzięczni jesteśmy także za ofiary składane przy okazji tych odwiedzin. Kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie odbędzie się w tym tygodniu. Zgłoszenia w zakrystii.
  • Od poniedziałku Msza święta w ciągu tygodnia o godz. 17:00.
  • We wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  • W środę – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA. Jest to także 9 rocznica święceń biskupich Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego. Przed Mszą świętą różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • W piątek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa. Przed Mszą świętą tradycyjnie Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10:00 będziemy gościli harcerską orkiestrę dętą. Po Mszy krótki koncert kolęd.
  • Informujemy, że poświęcenie świec dzieciom klas III – przygotowującym się do I Komunii Świętej będzie w czwartek, 2 lutego. Prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w świece (mogą być te od Sakramentu Chrztu Świętego).
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie składacie na rzecz parafii.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!

NIECH BÓG OTACZA OPIEKĄ,
OCHRANIA OD WSZELKIEGO ZŁA i BŁOGOSŁAWI!