I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 lutego 2024

• We wtorek Świętych Dzieci Fatimskich, Franciszka i Hiacynty, a w czwartek 22 lutego Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  • Za tydzień II Niedziela Wielkiego Postu, przeżywana jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórki ofiar do puszek na rzecz polskich misjonarzy, pracujących na krańcach świata.
  • Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: droga krzyżowa dla dzieci w czwartki o godz. 17:00, droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątki o godz. 17:00, po drodze krzyżowej składamy ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16:30.
  • Zapraszamy młodzież i dzieciaki do udziału w Rodzinnym Rajdzie na Święty Krzyż, który zaplanowano na piątek, 23 lutego, wyjazd spod kościoła o godz. 7:00. Trasa Bieliny – Święty Krzyż – Huta Szklana. Powrót ok. godz. 16:00. Zapisy w zakrystii.
  • Męski Różaniec „na Bruszni” w sobotę 24 lutego, początek o godz. 10:00.
  • W wakacje, od 4 do 13 lipca, zaplanowana jest pielgrzymka parafialna do Medjugorie. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej – Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  • Pomoc w wypełnianiu wniosku ws. planu ogólnego dla M. Kielce – na salce parafialnej, 24 II, sobota (16:00 – 16:55), 25 II, niedziela (godz. 11:00 – 13:45). Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!

NIECH BÓG OTACZA OPIEKĄ,

OCHRANIA OD WSZELKIEGO ZŁA i BŁOGOSŁAWI!

• Liturgia dnia

• Msze Święte

W niedziele i święta:
    8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
    W tygodniu:

• Spowiedź

codziennie 30 min. przed Mszą świętą

w niedziele – w czasie Mszy świętej

• Kancelaria Parafialna

Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
    (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

• RSS Diecezja Kielecka

• Polecane

• Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.