XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16 czerwca 2024

• Zachęcamy do lektury listu Episkopatu Polski o ochronie życia – na stronie internetowej naszej parafii.
  • Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, w związku z tym przypominamy (zwłaszcza mężczyznom), że – niezależnie od wyników futbolowych – przez cały czerwiec odmawiamy Litanię do Serca Jezusowego.
  • Jutro w liturgii wspomnienie Świętego Brata Alberta, a w piątek 21 czerwca Świętego Alojzego Gonzagi.
  • W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Spotkanie dla uczestników lipcowej pielgrzymki do Medjugorie w środę 19 czerwca po Mszy Świętej.
  • Spotkanie dla uczestników wakacyjnego wyjazdu w Kotlinę Kłodzką w niedzielę 23 czerwca o godz. 10:00.
  • W sobotę 22 czerwca w starym kościele o godz. 19:30 modlitwa ze Świętą Ritą oraz uwielbienie, które poprowadzi młodzieżowa grupa meloDIOso. Zabieramy ze sobą telefony z funkcją latarki (tzn. zaskoczymy młodych śpiewaków z melodioso robiąc na zakończenie spotkania białogońskie iluMINoso).
  • Za tydzień w kazaniu usłyszymy o tym, że wybierając się na sierpniową pielgrzymkę na Jasną Górę, warto wpisać się do Grupy Amarantowej.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!
NIECH BÓG OTACZA OPIEKĄ,

OCHRANIA OD WSZELKIEGO ZŁA i BŁOGOSŁAWI!

• Liturgia dnia

• Msze Święte

W niedziele i święta:
    8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
    W tygodniu:

• Spowiedź

codziennie 30 min. przed Mszą świętą

w niedziele – w czasie Mszy świętej

• Kancelaria Parafialna

Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
    (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

• RSS Diecezja Kielecka

• Polecane

• Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.