UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
25 września 2022 r.

• W poniedziałek ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W KIELCACH. U nas po Mszy świętej spotkanie na salce parafialnej pt. „McDonald na Białogonie”.
  • We wtorek – wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezbitera.
  • W środę – wspomnienie św. Wacława, męczennika. Przed Mszą różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy MĘSKI RÓŻANIEC – zapraszamy do modlitwy wszystkich panów.
  • W czwartek ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA i RAFAŁA. To dzień imienin ks. Michała i ks. prof. Michała Olejarczyka, który pomaga w naszej parafii. Za Solenizantów będziemy się modlili podczas Mszy świętej o godz. 17:00.
  • W piątek wspomnienie św. Hieronima, o którym słyszeliśmy w dzisiejszej „Ewangelii Młodych”. Przed Mszą Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W piątek również, w wigilię wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus OCD – podczas Mszy świętej poświęcenie róż oraz pisanie listów do Małej Tereski w ramach akcji pt. „Proś o niemożliwe”.
  • W sobotę XIV Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy świętej o godz. 17:00.
  • Z racji I soboty miesiąca Nowenna do Matki Bożej Cudownego Medalika i modlitwa różańcowa prowadzona przez Apostolat Maryjny – po Mszy świętej o godz. 17:00.
  • Za tydzień „Niedziela Anielska” (z racji wspomnienia naszych Aniołów Stróżów), na Mszę świętą o godz. 10:00 zapraszamy dzieci klas III, przygotowujące się do I Komunii Świętej. (poświęcenie i wręczenie różańców).
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na rzecz parafii.
  • W dniach 4-11 lutego 2023 r. (ferie zimowe) chcemy udać się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej – Śladami Pana Jezusa. Program pielgrzymki można pobrać u ks. Michała lub kliknij TUTAJ.
  • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

WSZYSTKICH ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!
NIECH BÓG OTACZA OPIEKĄ,
OCHRANIA OD WSZELKIEGO ZŁA i BŁOGOSŁAWI!