Intencje mszalne

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA 22.01.2023 r.
  7.17GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
  8.001. † Jana Krzyśka z ok. Dnia Dziadka – od wnuków
               2. † Halinę Lisowicz (22 gregoriańska)
10.00 – 1. † Helenę i Ludwika Durlików
               2. † Lucynę w 27 r. śm., Edwarda i Stanisława Wiechów
12.001. † Zenona Sipę w 15 r. śm.
               2. † Zofię w 4 r. śm. i Adama Siwek, Przemysława, Wiesława i Alicję Kołodziejów
16.00Za Ojczyznę w 160 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego

 

PONIEDZIAŁEK 23.01.2023 r.
17.001. † Halinę Lisowicz (23 gregoriańska)
               2. † Barbarę i Jerzego Kamińskich – od wnuków
               3. † Władysława Malarczyka – od chrześnicy Haliny z rodziną
               4. † Annę Miśtal – od syna Grzegorza z żoną

 

WTOREK 24.01.2023 r. – Wspom. św. Franciszka Salezego, bpa i dK
17.00 1. O dar zdrowia, Bożego bł. i opieki MB dla Sylwii Trzpiot w dniu urodzin
               2. † Halinę Lisowicz (24 gregoriańska)
               3. † Tadeusza Ludwickiego w 3 r. śm.
               4. † Józefę Guzy – od córki Małgorzaty z rodziną

 

ŚRODA 25.01.2023 r. – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA
17.00NOWENNA DO MBNP i MSZA ŚWIĘTA
               1. † Halinę Lisowicz (25 gregoriańska)
               2. † Władysława Malarczyka – od rodziny Kubowiczów z Jordanowa
               3. † Janinę, Mieczysława i Edwarda Pałygów, Jana, Władysława, Antoniego, Andrzeja i Wiesława Borków

 

CZWARTEK 26.01.2023 r. – Wspom. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
17.00
1. † Halinę Lisowicz (26 gregoriańska)
               2. † Kazimierza Molendowskiego w dniu urodzin – od żony
               3. † Irenę Orlińską w 2 r. śm.
               4. † Władysława Malarczyka – od Anny i Zdzisława Kubowiczów z Woli Skrzydlarskiej
 

PIĄTEK 27.01.2023 r. – Wspom. bł. Jerzego Matulewicza, bpa
17.001. O dar zdrowia, Bożego bł. i opieki MB dla Bronisławy i Andrzeja Maciejewskich w 55 r. sakramentu małżeństwa
               2. † Halinę Lisowicz (27 gregoriańska)
               3. † Krystynę Kasperek – od siostry Anny z rodziną
               4. † Annę Miśtal – od wnuków i prawnuków

 

SOBOTA 28.01.2023 r.
17.001. † Halinę Lisowicz (28 gregoriańska)
               2. † Helenę Wójcik – od Elżbiety Trelińskiej z synami
               3. † Władysława Malarczyka – od Genowefy Popławskiej z Kasiny Wielkiej

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 r.
  7.17GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
  8.00 – † Sylwestra Korneckiego w 10 r. śm., Stanisławę i Jana Siwek
10.00 – 1. † Krystynę Kos w 7 r. śm.
               2. † Janinę Kędziora – od rodziny
12.001. † Henryka, Józefę, Walentego i Stefana Korpasów
               2. † Antoninę i Wojciecha Pękalskich
17.00 – † Halinę Lisowicz (29 gregoriańska)