Schola Parafialna „Angelus”

W czasach, w których wszystko dzieje się „zdalnie”, powoli gnuśniejemy…!
Tymczasem wielkimi krokami zbliża się adwent i Święta.
Kto będzie kolędował Małemu Jezusowi?
Kto dołączy do radosnego „Gloryja”, które wyśpiewują anioły.
Kto huknie z betlejemskimi pasterzami: „Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój za ziemi”?

Nie wiemy jeszcze „kto”, ale wiemy „co”, „kiedy” i „gdzie”! Na Białogonie wznawia działalność Schola Parafialna „Angelus”. Co prawda Adele jeszcze nie nadesłała gratulacji, a Rolling Stones`i nie wystąpią w charakterze naszego supportu podczas koncertu noworocznego, jednak… nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest, aby śpiewać na chwałę Bogu, aby radosnym sercem wielbić Tego, bez którego życie traci smak. Zapraszamy! Amen.
Alleluja-amen!

Odpowiedzialny za wokalistki/wokalistów/instrumenatlistów: ks. Tomasz