Aktualności

Ciąg Dalszy Już Dzisiaj

W lutym odbyła się pierwsza edycja „Rekolekcji Bez Okazji”. Trzy dni z osobliwą tematyką: modlitwa w formacie SWEET, CRAZY i ABBEY ROAD, upływały nam w uroczym towarzystwie o. Wilfrida Stinissena OCD. Dzisiaj rozpraszamy kolejną edycję spotkań w ramach

„REKOLEKCJI BEZ OKAZJI”

5 – 7 maja, godz. 17:00…!

Stary Kościółek

Tym razem w cieniu drzewka biblijnego, którego inauguracja nastąpiła w niedzielę 1 maja (Dzień Świętego Józefa). Zapraszamy wszystkich – Naszych Parafian i Naszych Nieparafian – nade wszystko młodzież, zwłaszcza maturzystów… niechaj odetchną troszkę od mozołu egaminacyjnych zmagań. Jak zwykle, przyjdź, zabierz ze sobą dobry humor, dwójkę przyjaciół oraz różaniec. Solo Dios basta!

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.