Zaproszenia

CO NOWEGO W STARYM KOŚCIÓŁKU?

Od sierpnia trwa remont naszego zabytkowego kościoła, w którym modlimy się już ponad sto lat (od 1917 roku). Prace przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prowadzą Nasi Cudowni Górale z Chochołowa, czyli ekipa pana Józefa Zborowskiego… który ciągle nam powtarza: SURSUM CORDA. A my odpowiadamy – po białogońsku – SOLO DIOS BASTA…!

      > Relacja w TVP3 Kielce

W galerii na bieżąco będziemy wstawiać aktualne zdjęcia z prac remontowych.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.