Aktualności

Czas rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii

Od niedzieli, 4 marca w naszej parafii trwają wielkopostne ćwiczenia duchowe. Prowadzi je ks. Tomasz Kałuski, kapelan Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Jak ważne jest nasze nawrócenie, przyjęcie Bożego przebaczenia a także życie w łasce Bożej – o tym wszystkim przypomina nam ksiądz rekolekcjonista. Jutro dzień spowiedzi świętej – zachęcamy do pojednania z Bogiem i bliźnim w sakramencie pokuty i pojednania.

 

ŚRODA – 7 marca – DZIEŃ SPOWIEDZI

Spowiedź: 7.45 – 11.15; 16.15 – 17.30

GODZ.8.00 – Msza Święta z nauką dla dorosłych

GODZ. 11.00 – Msza Święta z nauką dla dzieci i młodzieży

GODZ. 17.00 – Msza Święta z nauką dla dorosłych 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.