Czuwanie ze św. Janem Pawłem II

W duchowej łączności w wieloma kościołami i sanktuariami w Polsce w naszym kościele odbyło się modlitewne czuwanie ze św. Janem Pawłem II w ramach akcji #Święty4ever.

„Święty Jan Paweł II ze mną na zawsze – #Święty4ever” – jest to oddolna inicjatywa duszpasterska, która gromadzi ludzi pragnących wyrazić swoją bliskość ze św. Janem Pawłem II. Jej celem jest zgłębianie nauczania Papieża Polaka, ale także modlitwa za jego wstawiennictwem oraz pomoc potrzebującym. Akcja trwa do 18 maja 2021 br., czyli do 101. rocznicy urodzin Karola Wojtyły.

Nabożeństwo było transmitowane na naszym Facebooku. Dziękujemy wszystkim, którzy w nim uczestniczyli lub duchowo łączyli się z naszym kościołem.