Aktualności

Dzielne Dzieciaki z Białogonu

Jeszcze w piątek (od godz. 18:00) poznawały tajniki języka Dantego: gatto, cane, pappagallo… a już w sobotę o godz. 12:00 śpiewały „Godzinki” w intencji pokoju. „Pomiędzy” (godz. 9:00 – 11:59) odbyły się warsztaty, podczas których (pod okiem nieocenionej Pani Zofii Lenarcik) dzieci – w towarzystwie swoich rodziców – przygotowały śliczne dekoracje wielkanocne. Skoro jutro niedziela Laetare, niedziela radości, więc nie wypada się „lenić”. Tchórzliwe serca, leniwe głowy i smutne minki to nie jest nasz styl…!

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.