Aktualności

„Ewangelia Młodych” po raz pierwszy

Zgodnie z zapowiedzią: raz w miesiącu, w niedzielę głosimy „Ewangelię Młodych” – czyli specjalną naukę w oparciu o animację, przygotowaną przez młodzież naszej parafii. Po raz pierwszy Dobra Nowina w stylu białogońskim miała miejsce w 1 Niedzielę Adwentu, 29 listopada 2020 r. 

    > Ewangelia Młodych – 29.11.2020

KONKURS

W dzisiejszej „Ewangelii Młodych” sporo było o niedźwiedziach i kogutach.
Patronką „od kogutów” jest święta Matylda. Zagadka dla naszych parafialnych Sherlocków Holmesów:
CO ŁĄCZY ŚWIĘTĄ MATYLDĘ ZE ŚWIĘTYM JANEM PAWŁEM II…?
Odpowiedzi można nadsyłać na adres: [email protected]

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.