Aktualności

„Godzina Łaski” i medaliki

8 grudnia to w całym Kościele Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W samo południe zgromadziliśmy się w naszym kościele na tzw. „Godzinie Łaski dla Świata”, o którą prosiła sama Maryja objawiając się w 1947 r. we Włoszech: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe, obchodzić Godzinę Łaski dla Świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla świata. Jeśli ktoś nie może przyjść do kościoła niech modli się w domu”.

Podczas Mszy świętej o godz. 17.00 ks. Proboszcz dokonał poświęcenia medalików dzieciom klas III – przygotowującym się do I Komunii Świętej.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.