Aktualności

Godzinki na Białogonie

W sobotę, 26 marca 2022 r. o godz. 12:00 rozpoczęła się modlitwa o pokój połączona ze śpiewek „Godzinek”.

Pięć świec w intencji pokoju zapalili kolejno reprezentanci dzieci, młodzieży, Apostolatu Maryjnego, uczestników „warsztatów robienia dekoracji wielkanocnych” i Stowarzyszenia Juventus Christiana. Duchowo z Parafią Przemienienia Pańskiego modlił się Ksiądz Biskup Marian Florczyk, który przewodniczył niedawno uroczystości Ofiarowania Pańskiego na Białogonie.

Niechaj światło modlitwy rozproszy ciemności zła i nienawiści.

Niech zstąpi Duch Jezusa Zmartwychwstałego i odnowi oblicze ziemi.

Niechaj Duch miłości i pokoju przemieni ludzkie serca.

Niechaj wszyscy marnotrawni synowie powrócą w ramiona Miłosiernego Ojca.

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.