Aktualności

Holy wins zamiast halloween, czyli Święty zwycięża na Białogonie w Kielcach

W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych już po raz drugi w naszej Parafii mieliśmy radość gościć na wspólnej Mszy św. i różańcu świętych i błogosławionych: Annę, Mikołaja, Pastuszków z Fatimy, Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, Józefa, Matkę Bożą, Karolinę Kózkówną, Hiacyntę, Małgorzatę, Agatę, Jadwigę – królową, Antoniego Padewskiego, Matkę Teresę z Kalkuty, Barbarę, Mojżesza, Franciszka z Asyżu, Stanisława Kostkę, Katarzynę Aleksandryjską, Jerzego Popiełuszkę, Julię z Korsyki, Faustynę Kowalską, O. Pio, Jakuba, Marcina i Cecylię. Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Ich Rodzicom, którzy wzięli udział w naszym modlitewnym spotkaniu. Niech Wszyscy Święci się za Wami wstawiają każdego dnia.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.