Aktualności

Ich patronem Święty Michał Archanioł

29 dzień września to Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Podczas Mszy świętej o godz. 17:00 modliliśmy się za Solenizantów – ks. Michała i ks. prof. Michała Olejarczyka, który pomaga w naszej parafii.

Eucharystii przewodniczył ks. Waldemar Wiśniowski z Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Kielcach, był także obecny ks. Jan Dudek oraz ks. Proboszcz wraz z ks. Tomaszem.

Po Komunii świętej przedstawiciele grup parafialnych złożyli życzenia Księżom Solenizantom, a wychodząc z kościoła wszyscy mogli się poczęstować „Michałkami”.

Foto: Sławomir Mazur

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.