Aktualności

Jesteśmy powołani do zbawienia

Już we wtorek, 1 listopada, będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych. O tym dniu mówił w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce ks. proboszcz Stefan Radziszewski.

– Ta uroczystość rozwiązuje problem dotyczący tego, który ze świętych jest naszym ulubionym i najważniejszym. Odpowiedź brzmi: wszyscy, bo wszyscy nas zbliżają do Nieba. Nasze życie nieustannie przemija – godzina za godziną, rok za rokiem. Pamiętamy jednak, że żyjemy tu na świecie, ale naszym powołaniem jest życie wieczne – tłumaczył ks. Radziszewski.

   > Posłuchaj całej audycji

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.