Aktualności

Karmel na Białogonie

W niedzielę, 10 września, gościł w naszej parafii o. Artur Rychta OCD, który opowiadał nam o modlitwie.

Okazało się, że nasz Gość uwielbia modlić się Pismem świętym, więc od razu zainteresował się naszym parafialnym sposobem czytania Biblii, czyli Metodą Trzech Namiotów. A po obiedzie wyruszył na zwiedzanie starego kościółka (z Piotrkiem, który jest nie tylko ministrantem, ale i przewodnikiem białogońskim), zakończone o godz. 15:00 koronką do Bożego Miłosierdzia. Cóż powiedzieć… Vivat Carmel & Solo Dios basta!

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.