Aktualności

Lipcowe Nabożeństwo Fatimskie

We wtorek, 13 lipca 2021 r. zgromadziliśmy się na kolejnym Nabożeństwie Fatimskim – dokładnie w 104 rocznicę objawienia Matki Bożej trojgu dzieciom: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi.

W tym miesiącu – chyba po raz pierwszy w historii – Nabożeństwo Fatimskie odbyło się w dwóch naszych kościołach jednocześnie: o godz. 19.00 ks. Proboszcz poprowadził modlitwę różańcową w starym kościółku, a w tym samym czasie ks. Michał odmówił Tajemnice Bolesne w nowym kościele.

„Przez Maryję – do Jezusa” – po modlitwie różańcowej rozpoczęła się Msza święta, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Proboszcz. Na zakończenie przeszliśmy w procesji ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.