Aktualności

Maraton o poranku

Niedzielny Bieg Godzinkowy wyruszył ze starego kościoła do nowego, 17 września 2023 r. o godz. 7:17, w dwóch grupach: I grupa – biegaczy – pod dowództwem ks. Michała oraz II grupa – marszobieg w tempie żółwia – z udziałem ks. Stefana. Okazało się, że w blasku wschodzącego słońca uczestnicy biegu (i marszobiegu) podejmują nie lada wyzwanie. Otóż niedzielne zmagania były tak naprawdę maratonem: bieg + śpiew „Godzinek” + Msza Święta. Doskonale spisała się klasa IV B! W nagrodę… mogliśmy zaśpiewać z panem Robertem „Godzinki” i usłyszeć, że zawsze warto przebaczać. Nie 7, ale 77 razy… o czym przypomniał nam ks. Tomek!

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.