Aktualności

MISStyczne i MISTERyjne koszulki

Nowa i ciekawa forma reklamy parafii. Na nietypowy sposób wpadł ks. proboszcz Stefan Radziszewski. Specjalną koszulkę otrzymał gość wspólnoty – arcybiskup Henryk Jagodziński. Wyjątkowe T-shirty ubierają również młodzi parafianie.

– Idą wakacje, więc potrzebna jest moda parafialna. W ogóle myślę, że potrzebna jest jakaś moda. W wakacje przypominajmy sobie to kim jesteśmy. Trzeba wrócić do mody na człowieka, abyśmy byli lepsi, bardziej szlachetni i święci – powiedział ks. proboszcz Stefan Radziszewski.

dzieci 2

Wyprodukowano 64 egzemplarze wyjątkowych koszulek dla chłopców i dziewczynek, które różnią się kolorem napisów. Na tych, noszonych przez chłopców są one niebieskie, a na tych ubieranych przez dziewczynki – różowe.

    > Posłuchaj wypowiedzi Emilki i Julity

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.