MISStyczne i MISTERyjne koszulki

Nowa i ciekawa forma reklamy parafii. Na nietypowy sposób wpadł ks. proboszcz Stefan Radziszewski. Specjalną koszulkę otrzymał gość wspólnoty – arcybiskup Henryk Jagodziński. Wyjątkowe T-shirty ubierają również młodzi parafianie.

– Idą wakacje, więc potrzebna jest moda parafialna. W ogóle myślę, że potrzebna jest jakaś moda. W wakacje przypominajmy sobie to kim jesteśmy. Trzeba wrócić do mody na człowieka, abyśmy byli lepsi, bardziej szlachetni i święci – powiedział ks. proboszcz Stefan Radziszewski.

dzieci 2

Wyprodukowano 64 egzemplarze wyjątkowych koszulek dla chłopców i dziewczynek, które różnią się kolorem napisów. Na tych, noszonych przez chłopców są one niebieskie, a na tych ubieranych przez dziewczynki – różowe.

    > Posłuchaj wypowiedzi Emilki i Julity