Aktualności

Modlitwa za obrońców Ojczyzny

W ostatnią sobotę lutego w naszym kościele, w samo południe, została odprawiona Msza święta w intencji Żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Modliliśmy się za tych, którzy bronią naszej Ojczyzny w tym trudnym czasie.

Po Mszy świętej podjęliśmy naszych gości pysznym „wojskowym” żurkiem, przygotowanym przez dzielne Siostry Nazaretanki, które zawsze są nam chętne do pomocy. 

 

    

___________________

Wieczorem trwaliśmy na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. W tym miesiącu uwielbienie poprowadzili klerycy naszego seminarium: Mateusz i Damian.

     

 

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.