Aktualności

Nabożeństwo fatimskie

13 października po raz ostatni w tym roku, czciciele Matki Bożej z Fatimy zgromadzili się w naszej parafialnej świątyni na modlitwie. Ksiądz Kanonik w homilii mówił nam o wartości modlitwy różańcowej w życiu rodzinnym i osobistym. Poprzez nią stajemy się apostołami Chrystusa i świadkami wiary dla młodego pokolenia.

Po Eucharystii ks. Łukasz poprowadził różaniec fatimski, po którym z figurą Matki Bożej udaliśmy się w procesji wokół Kościoła. Bóg zapłać za udział w modlitwie. Niech Matka Boża z Fatimy będzie naszą Orędowniczką u Boga.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.