Aktualności

NIE BÓJ SIĘ, PRZYJDŹ TAKI, JAKI JESTEŚ

Wejdźcie, padnijmy na twarze, uwielbiajmy, zegnijmy kolana przed Panem, który nas stworzył. Albowiem On jest naszym Bogiem, a my ludem Jego pastwiska i owcami w Jego ręku (Ps 95, 6-7).

Dziesięć lat temu opublikowano książkę „21 Ways to Worship”, której autorem jest Vinny Flynn (wersja polska: 21 sposobów modlitewnego uwielbienia. Przewodnik po adoracji eucharystycznej, tł. Paweł Kopycki, Kraków 2019). Zapraszamy, aby (w ramach naszego Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego, który dzisiaj rozpoczynamy) Vinny Flynn, katolicki ewangelizator, ojciec siedmiorga dzieci, znany jako „człowiek, który w telewizji EWTN śpiewa koronkę do Bożego miłosierdzia”, głoszący przejmujące nauczanie o miłosierdziu Bożym, Maryi, sakramentach świętych i Kościele, towarzyszył nam w trudnej sztuce modlitwy adoracyjnej.

Zapraszamy na 21 spotkań o adoracji eucharystycznej w ramach diecezjalnego kongresu. Nie bój się, przyjdź taki, jaki jesteś…!  

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.