NIE BÓJ SIĘ, PRZYJDŹ TAKI, JAKI JESTEŚ

Wejdźcie, padnijmy na twarze, uwielbiajmy, zegnijmy kolana przed Panem, który nas stworzył. Albowiem On jest naszym Bogiem, a my ludem Jego pastwiska i owcami w Jego ręku (Ps 95, 6-7).

Dziesięć lat temu opublikowano książkę „21 Ways to Worship”, której autorem jest Vinny Flynn (wersja polska: 21 sposobów modlitewnego uwielbienia. Przewodnik po adoracji eucharystycznej, tł. Paweł Kopycki, Kraków 2019). Zapraszamy, aby (w ramach naszego Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego, który dzisiaj rozpoczynamy) Vinny Flynn, katolicki ewangelizator, ojciec siedmiorga dzieci, znany jako „człowiek, który w telewizji EWTN śpiewa koronkę do Bożego miłosierdzia”, głoszący przejmujące nauczanie o miłosierdziu Bożym, Maryi, sakramentach świętych i Kościele, towarzyszył nam w trudnej sztuce modlitwy adoracyjnej.

Zapraszamy na 21 spotkań o adoracji eucharystycznej w ramach diecezjalnego kongresu. Nie bój się, przyjdź taki, jaki jesteś…!