Aktualności

O historiach biblijnych i religijnych grach planszowych

W Niedzielę Misyjną, 23 października 2022 r. gościliśmy w naszej parafii Pana Roberta Kościuszko – męża, ojca i powieściopisarza.

Nasz Gość zachęcił świadectwem rodziców do przekazywania wiary dzieciom, a dzieci – do czytania ciekawych historii biblijnych. Pan Robert zaprezentował swoje ewangelizacyjne powieści przygodowe oraz gry planszowe, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

 

Nie mogło także zabraknąć spotkania z dziećmi w naszej Czytelni Parafialnej…

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.