Aktualności

Parafialny Tydzień Papieski rozpoczęty

W niedzielę, 9 października 2022 r. gościliśmy w naszej parafii ks. prałata prof. dr. hab. Jana Śledzianowskiego, który wygłosił Słowo Boże.

Ksiądz Profesor jest autorem wielu książek – najnowsza to: „Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa”. Jest to książka bardzo obszerna, licząca ponad 670 stron. Został w niej opisany pontyfikat Świętego Papieża Jana Pawła Wielkiego, od czasu wyboru na Stolicę Piotrową, aż do… czasów obecnych (pomimo że papież zmarł w 2005 roku).

   > Rozmowa z ks. Janem Śledzianowskim

Na Sumie gościliśmy chór „Niezastąpieni” z Włoszczowy. Po Mszy świętej odbył się krótki koncert.

 

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.