Aktualności

Pielgrzymka dziękczynna do Łagiewnik

W poniedziałek, 23 maja 2022 r. dzieci I-komunijne – na czele z ks. Proboszczem i ks. Michałem – udały się na Pielgrzymkę dziękczynną do Krakowa.

Dzieciom towarzyszyli także rodzice, rodzeństwo oraz panie wychowawczynie Iwona Pióro i Ewa Czarnecka .

Pierwszym celem naszej Pielgrzymki było Sanktuarium św. Jana Pawła II. Tam oddaliśmy cześć relikwiom Świętego Papieża oraz był czas na obejrzenie całego obiektu. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w pobliskich Łagiewnikach.

O godz. 12.00 uczestniczyliśmy we Mszy świętej sprawowanej w Bazylice, której przewodniczył nasz ks. proboszcz Stefan Radziszewski.

Po Mszy świętej udaliśmy się na obiad. Nie mogło zabraknąć także czasu na zakup pamiątek i lodów. Na Białogon wróciliśmy około godz. 17.00.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.