Podróż Za Uśmiech

W drodze z Białogonu do Betlejem (całkiem blisko, wszak to tylko 3 717 km) towarzyszy nam podczas tegorocznego adwentu ks. prof. Michał Olejarczyk. Radosny czas adwentu pragniemy przeżywać śpiewająco. Dlatego dzisiaj w serii „Podróż Za Jeden Uśmiech” – photo ks. Michała z Dzieciakami z Białogonu. Albo lepiej: photo Dzieciaków z Białogonu z ks. Michałem.

Nazaret – Kafarnaum – Jerycho – Jerozolima… i jeszcze ta Ghana! Jaka GHANA? No przecież wszyscy wiemy, że Ghana Galilejska…! Dlatego na zdjęciu widzimy Morze Flag Polskich i Ghanijskich!

Że co??? Że Morze Tyberiadzkie, a Galilejska KANA? Hm… Nasz Niezawodny GPS nie może się mylić: w pielgrzymce do Betlejem warto nawiedzić Yamfo (8 846 km od Kielc), ponieważ „wszystkie drogi prowadzą do Betlejem”. I jak powtarzają Dzieciaki z Białogonu: Polak, Ghańczyk – dwa bratanki, do tańca i do różańca!

Uwaga… Ciąg Dalszy Nastąpi!