Aktualności

Przyjęcie nowych ministrantów

W dniu dzisiejszym, 10 września 2017 roku, pięciu nowych kandydatów zostało włączonych do grona ministrantów naszej parafii. Podczas tej ceremonii starsi koledzy nałożyli im komże a następnie przyjęci kandydaci złożyli przysięgę ministranta. Ks. Kanonik pobłogosławił im na dalszą służbę przy ołtarzu. Na tej Mszy Świętej po raz pierwszy wykonali posługę liturgiczną przy ołtarzu. Nowo przyjęci ministranci to: Zegadło Wiktor, Sidło Dominik, Lipiński Marcin, Adamczyk Mateusz oraz Bilny Karol. Życzymy wytrwałości oraz rozwoju duchowego w posłudze ministranckiej. 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.