Quiz po wyborach

Minęła cisza wyborcza, więc…

ogłaszamy Parafialny Quiz Powyborczy pod hasłem:

Wybieram MODLITWĘ!

Już wkrótce pojawi się nowa edycja kartek pocztowych, które „wymyśliła sobie” nasza parafia. To sympatyczne widokówki z inspirującym cytatem o modlitwie (abp A. Bloom, kard. R. Sarah, o. L. Fanzaga).

Zagłosuj na jedną z trzech propozycji:

A) pocztówka z Miłoszem,

B) pocztówka z Marysią,

C) pocztówka z Ekipą M&M!

Głosowanie do końca października… w zakrystii (w komisji zasiadają Fabian, Piotrek i Kacper).