Aktualności

Rolady na Białogonie

W środę, 22 grudnia 2021 r., po 21 dniach wędrówki, uczestnicy tegorocznych Rorat dotarli do Betlejem.

Z tej okazji po Roratach wszystkie dzieci otrzymały od naszego centralnego GiePeEsa – czyli Księdza Proboszcza – tajemniczą zagadkę: „W lewo, w lewo, prosto, w prawo, do góry i smacznego”. Chodziło o to, aby po Mszy świętej udać się do salki na coś słodkiego…

Były rolady (bo Roraty na Białognie), pyszne mandarynki, pierniczki i wyśmienity sok. Był też i nasz czarny kot. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu!

 

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.