Aktualności

Różaniec dobry na wszystko

Różańcowa Środa, a nawet Różańcowa Marysia, która… ale zobaczcie sami!

Najpierw pojawiła się Silna Grupa pod wezwaniem Świętego Jana Pawła II (trwa nowenna przez Jego wstawiennictwo), która po nabożeństwie różańcowym zajrzała do zakrystii przez okno, a potem okleiła całą szafę żółtymi karteczkami.

A na każdej karteczce Imię Dzieciaka, który codziennie przybiega na różaniec.

   

A potem pojawił się Pan Robert – uzbrojony w ogrooomny różaniec, na który naklejono całą szafę żółtych karteczek. (No nie, naklejono same karteczki, szafa została w zakrystii).

Taki MEGA-Różaniec-z Naszymi-Imionami zainstalowaliśmy przed figurą Matki Bożej Fatimskiej.

     

I co było dalej…? Nie było, ale BĘDZIE! Prawie jak w piosence: Mało nas, mało nas, do pieczenia chleba…! Ale już za chwilę usłyszymy: Du-Du-Dużo, Dużo nas, a będzie jeszcze więcej… bo różaniec jest dobry dla każdego!

Pozdrowienia dla Leny i Mikołaja…! Do zobaczenia na chrzcie:)

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.