Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego

4 września w sposób uroczysty zainaugurujemy nowy rok szkolny 2017/18. Mszą świętą  o godz. 7.30 będziemy prosili Boga o Boże Błogosławieństwo dla dzieci, rodziców oraz pracowników oświaty. Zachęcamy do licznego udziału zarówno uczniów jak i dorosłych. Po Mszy Świętej w ZSO nr 8 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego wg poniższego programu: 

 

7.30 – Msza Święta w Kościele parafialnym w Kielcach – Białogonie

8.45 – klasy  4 – 7

9.30 – oddziały gimnazjalne  II a, II b, III a, III b

10.15 – klasy 2-3

11.00 – klasy 1

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.