Aktualności

Sakrament Bierzmowania 2019

9 marca w naszej parafii odbyła się uroczystość, podczas której 45 kandydatów otrzymało sakrament bierzmowania. Ten wyjątkowy dzień zwieńczył okres formacji młodzieży do bycia dojrzałym wyznawcą Chrystusa. Uroczystości tej przewodniczył ksiądz Biskup Andrzej Kaleta. W skierowanym słowie, ksiądz biskup, przypomniał zgromadzonej młodzieży o znaczeniu otrzymanego daru chrztu świętego a dziś darów Ducha Świętego. Na zakończenie uroczystości ksiądz Kanonik wyraził wdzięczność księdzu Biskupowi za obecność i sprawowany sakrament w naszej wspólnocie parafialnej.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.