Aktualności

Spotkanie opłatkowe scholi parafialnej oraz liturgicznej służby ołtarza

21 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe  scholi parafialnej „Angelus” oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Ta ponad pięćdziesięcio osobowa grupa dzieci i młodzieży systematycznie ubogaca swoim zaangażowaniem piękno Eucharystii. W tym przedświątecznym czasie o nich pamiętał też św. Mikołaj. Dla każdego miał miły upominek, choć niektórzy uczestnicy spotkania musieli się wykazać talentem muzycznym bądź  wiedzą z dziedziny sportu. Dziękujemy ks. Łukaszowi oraz Marcinowi za inicjatywę organizacji spotkania a także ks. Kanonikowi za okazaną pomoc. 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.