Świąteczny wystrój naszych kościołów

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego świątecznego wystroju w naszych kościołach!

W tym roku w naszym kościele obok tradycyjnej stajenki ze Świętą Rodziną stanęło miasteczko, gdzie toczy się normalne życie, wiele elementów jest ruchomych. Są także rybki, żółw i żaba. W to wszystko wpisują się makiety naszych kościołów. Całość ubogaca aniołek śpiewający kolędy oraz wiewiórka, która częstuje cukierkami :).

Czy wiesz, że z Białogonu do Betlejem jest 3.716 km? Odpowiedni drogowskaz znajdziemy na mapie, która również jest w białogońskiej szopce. Są na niej także zdjęcia dzieci, które uczęszczały na Roraty.

Podobnie, jak w roku ubiegłym – przy naszym starym kościółku również stanęła betlejemska szopka. Choinka, która tam jest została ozdobiona przez naszych małych roratników. Zapraszamy do galerii zdjęć i do odwiedzenia naszych kościołów.