Aktualności

Świąteczny wystrój naszych kościołów

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego świątecznego wystroju w naszych kościołach!

W tym roku w naszym kościele obok tradycyjnej stajenki ze Świętą Rodziną stanęło miasteczko, gdzie toczy się normalne życie, wiele elementów jest ruchomych. Są także rybki, żółw i żaba. W to wszystko wpisują się makiety naszych kościołów. Całość ubogaca aniołek śpiewający kolędy oraz wiewiórka, która częstuje cukierkami :).

Czy wiesz, że z Białogonu do Betlejem jest 3.716 km? Odpowiedni drogowskaz znajdziemy na mapie, która również jest w białogońskiej szopce. Są na niej także zdjęcia dzieci, które uczęszczały na Roraty.

Podobnie, jak w roku ubiegłym – przy naszym starym kościółku również stanęła betlejemska szopka. Choinka, która tam jest została ozdobiona przez naszych małych roratników. Zapraszamy do galerii zdjęć i do odwiedzenia naszych kościołów.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.