Święta Rodzina – Imieniny – Kolędowanie

W tym roku w II dzień Świąt Bożego Narodzenia obchodziliśmy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy świętej o godz. 10:00 i 12:00 małżonkowie odnowili swoje Przyrzeczenia małżeńskie.

26 grudnia to także Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika – dzień imienin ks. Proboszcza Stefana Radziszewskiego. W intencji Solenizanta modliliśmy się szczególnie podczas Mszy świętej o godz. 12:00. Po Komunii świętej kolejne osoby zadeklarowały publicznie modlitwę za ks. Proboszcza w ramach tzw. Margaretki. Nie mogło zabraknąć również życzeń składanych przez przedstawicieli naszej parafii.

O godz. 16:00 wspólnie kolędowaliśmy wraz z Siostrami Nazaretankami. Siostry także zajęły się oprawą Mszy świętej o godz. 17:00.

Na Święto Świętej Rodziny swoje słowo skierował do nas Biskup Kielecki Jan Piotrowski. Zachęcamy do lektury.

   > Słowo Pasterskie Biskupa Kieleckiego