Udział naszej młodzieży i dzieci w zimowisku Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji KIELECKIEJ – Rabka 2018

W dniach od 12 lutego – 17 lutego na podbój do Rabki-Zdrój wyruszyła młodzież i dzieci naszej Parafii. Uczestnicząc we wczaso-rekolekcjach organizowanych przez Diecezjalną Służbę Ołtarza Diecezji Kieleckiej nasze dzieci i młodzież hartowali swojego ducha i ciało.

 

Wspólne modlitwy i codzienna Eucharystia pogłębiały relację z Panem Bogiem, a udział w zabawach sportowych integrował z pozostałymi uczestnikami wyjazdu poprawiając kondycję i wydolność fizyczną. Na wyjeździe nie można było się nudzić. Wyjścia na narty i łyżwy powodowały na twarzach uczestników uśmiech, nie wspominając o skokach narciarskich, kuligu z pieczeniem kiełbasek, całodziennym wypadem do Zakopanego. Będąc w Zakopanym nie można było nie odwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i podejrzeć z dołu skocznię narciarską Wielką Krokiew.

Nowością do lat ubiegłych w drodze na zimowisko było zwiedzanie Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

Cieszy fakt, że tak wielkie zainteresowanie wyjazdem wykazała młodzież i dzieci naszej Parafii. Stanowiła ona połowę wszystkich uczestników z całej Diecezji. Opiekę duchową i wychowawczą nad wszystkimi uczestnikami pierwszego turnusu sprawował ks. Łukasz.

Wszystkim zaangażowanym w organizację zimowiska w sposób szczególny myśląc o kadrze wychowawców składamy z serca Bóg zapłać.

https://www.youtube.com/watch?v=gAc_OR1PrO0&t=7s

https://www.youtube.com/watch?v=-cF7FgokNIc&t=20s

https://www.youtube.com/watch?v=iZyG-ARDBHg&t=846s

https://www.youtube.com/watch?v=C0dIYWJC0WU&t=36s