Aktualności

Uroczystość Wszystkich Świętych

Już wkrótce w zadumie pochylimy się nad grobami naszych bliskich zmarłych. Szczególnie w Uroczystość Wszystkich Świętych z wiarą, że dostąpili radości wiecznej w niebie będziemy nawiedzać ich miejsca doczesnego spoczynku. Niech nasz pobożny udział w Eucharystii w dniu 1 listopada, jak w Dzień Zaduszny – 2 listopada będzie znakiem pamięci o tych, których kochaliśmy za życia.

1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych 

8.00 – Msza Święta w Kościele

10.00 – Msza Święta w Kościele

12.00 – Msza Święta wraz z procesją na Cmentarzu parafialnym w Kielcach – Białogonie

 

2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00 – Msza Święta w Kościele

17.00 – Msza Święta w Kościele z modlitwą różańcową za zmarłych

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.