Aktualności

Urodziny Papieża Polaka

18 maja uczciliśmy w naszej parafii 101 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. W starym kościółku – jak każdego 18 dnia miesiąca – odbyło się czuwanie modlitewne ze Świętym Papieżem.

Nasza parafia od stycznia przyłączyła się do akcji #Święty4ever – czyli Jan Paweł II na zawsze święty. Celem akcji jest wyrażenie bliskości ze Świętym Papieżem Polakiem m.in. poprzez przypominanie jego nauczania i wywieszenie flagi papieskiej. Majowe czuwanie – jak co miesiąc – było transmitowane na naszym parafialnym Facebooku.

Warto także wspomnieć, że pierwszoklasiści z naszej szkoły podstawowej również uczcili rocznicę urodzin Papieża. W czasie lekcji religii uczniowie rysowali… tort dla Papieża. Wszystkie prace można zobaczyć na naszym Facebooku.

 

   > Facebook #Święty4ever

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.