Aktualności

Uwaga, proszę o uśmiech!

Dzisiaj rano od naszych Niezawodnych Sióstr Nazaretanek otrzymałem zdjęcie Małej Tereski z jej radą: Spróbujmy mieć zawsze uśmiechniętą twarz, bo twarz jest odbiciem duszy. Powinna być ona uśmiechnięta, nawet wtedy, gdy jesteś sam, bo ciągle jesteś oglądany przez Boga i aniołów. Ach, co za komentarz do niedzielnej ewangelii, w której Izaak Sorsem puka do drzwi, a właściciel winnicy uśmiecha się po raz pierwszy. A potem uśmiecha się po raz drugi…

Nie zapominajmy o uśmiechu, który jest najprostszą formą modlitwy. Nie tylko podczas wizyty u fotografa, który prosi o uśmiech przed zrobieniem zdjęcia. Uśmiecham się, ponieważ kocham Boga i kocham ludzi.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.