Aktualności

Spotkanie opłatkowe scholi i ministrantów

20 grudnia odbyła się wspólna wigilia, dzieci i młodzieży, zaangażowanych w życie naszej parafii. Schola parafialna „Angelus” swoim śpiewem ubogaca Eucharystię. Ministranci posługą przy ołtarzu, czynią liturgię piękną. We wspólnym gronie, na modlitwie zgromadziliśmy się, aby dzieląc się opłatkiem wyrazić swoją wdzięczność i życzliwość wobec współpracowników. Ks. Kanonik poprowadził modlitwę oraz skierował do nas swoje słowo. Na to spotkanie przybył też św. Mikołaj ze swoim pomocnikiem i każdemu przygotował słodką paczkę.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.