Aktualności

XVIII Dzień Ministranta

22 września odbył się XVIII Dzień Ministranta Diecezji Kieleckiej. W tym spotkaniu, które w tym roku odbyło się w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach – Bukówce, wzięło udział 1186 osób, w tym 22 z naszej parafii. Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Biskup Antoni Długosz, biskup senior archidiecezji częstochowskiej.

Szczególnie emocjonującym punktem tego dnia było rozdanie pucharów Ligi Ministranckiej pod patronatem ks. Biskupa Jana Piotrowskiego. Ministranci naszej parafii zajęli II miejsce w Lidze Seniorów na boisku trawiastym. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Szczególne podziękowania dla p. Moniki Zegadło za sprawowaną opiekę nad ministrantami podczas wyjazdu.

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.