Aktualności

XVIII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy

Zachęcamy do udziału w XVIII Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym organizowanym przez Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach oraz Diecezję Kielecką. Odbędzie się on 23 września 2017 r. a jego mottem przewodnim będą słowa „Idźcie i głoście tajemnicę krzyża”. Wielość tras pielgrzymkowych, prowadzących przez urocze miejsca Gór Świętokrzyskich, będzie okazją do poznania piękna przyrody, historii i dziedzictwa kulturowego regionu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej tego wydarzenia. 

XVIII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.