Aktualności

Za nami Rekolekcje Adwentowe

W dniach 28-30 listopada 2021 r. przeżywaliśmy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe pod hasłem: „Miłość, która czeka na Ciebie”.

Nauki rekolekcyjne wygłosił ks. dr Artur Skrzypek – dyrektor Wydziału Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Kielcach oraz Diecezjalny Duszpasterz Kobiet.

 

W 1 Niedzielę Adwentu podczas Mszy świętej o godz. 8:00 ks. Proboszcz dokonał poświęcenia opłatków na stół wigilijny, które do naszych domów dostarczy pan Robert Arabasz (kościelny/organista). Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone tradycyjnie na ogrzewanie naszego kościoła.

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.