Aktualności

Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała

W czwartek, 20 czerwca 2021 r. zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Podczas Mszy świętej o godz. 17.00 modliliśmy się za Księdza Proboszcza i księży wikariuszy z okazji kolejnej rocznicy ich święceń prezbiteratu. Mszę świętą zamówiła Wspólnota Domowego Kościoła – Oaza Rodzin.

Podczas Mszy świętej 21 osób złożyło przyrzeczenie nieustannej modlitwy za ks. Proboszcza, ks. Tomasza i ks. Michała, aż do ich śmierci. „Margaretkę” tworzy siedem osób – każda z nich modli się za kapłana w jednym dniu tygodnia.

   

Po Komunii Świętej odmówiliśmy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz udaliśmy się w procesji do czterech ołtarzy, które zostały wybudowane wokół naszego kościoła.

Na zakończenie – zgodnie z tradycją – odbyło się poświęcenie wianków.

 

 • Liturgia dnia

 • Msze Święte

  W niedziele i święta:
  8.00, 10.00, 12.00 i 17.00
  W tygodniu:
  17.00

 • Spowiedź

  codziennie 30 min. przed Mszą świętą

  w niedziele – w czasie Mszy świętej

 • Kancelaria Parafialna

  Najlepiej po prostu przyjść na Mszę świętą o godz. 17:00. Po liturgii pomodlić się jeszcze chwilę jakąś „białogońską” modlitwą, np. PRZEMIEŃ NAS, PANIE,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU,/ PRZEMIEŃ NAS, PANIE JEZU CHRYSTE,/ I ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a potem śmiało wkroczyć do zakrystii… Znajdziemy tam jakiegoś pomocnego duszpasterza. Gdyby nikt nie nie okazał nam zainteresowania, to zawsze można sięgnąć po tajemniczą i niezawodną broń: zawołać „SOLO DIOS BASTA”, to na pewno poskutkuje!
  (wejście do kancelarii od ul. Fredry, obok zielonej kapliczki Świętej Joanny Beretty Molli)

 • RSS Diecezja Kielecka

 • Polecane

 • Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.