Nabożeństwo Fatimskie

Po raz ostatni w tym roku, na wspólnej Eucharystii i modlitwie różańcowej zgromadziła nas Matka Boża z Fatimy. W roku 100 – lecia Objawień Fatimskich modliliśmy się o pokój na świecie, nawrócenie grzeszników oraz intencjach własnych. W swoim słowie ks. Kanonik przypomniał o wartości modlitwy, budowaniu na wartościach ponadczasowych oraz wytrwałości, gdy cierpienie, choroba wyciskają brzemię na naszym życiu. To ostanie nabożeństwo zgromadziło wielu wiernych, którzy z ufnością codzienne sprawy zawierzają Bogu na modlitwie różańcowej […]

Kalendarz na 100 – lecie Parafii Białogon

Od najbliższej niedzieli będzie dostępny kalendarz parafialny na 2018 r. Przedstawia on najważniejsze wydarzenia ze stuletniej historii naszej parafii. Warto, aby ta pamiątka znajdowała się w naszym domu.  Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy udostępnili zdjęcia z historii życia  parafii Kielce – Białogon. Ten bogaty album za kilka dni będzie dostępny w naszej galerii internetowej.