Zakończyliśmy Rok Pański 2021

„Przyjmijże więc nasze dzięki Za wszystko, cośmy z Twej ręki Odebrali przez rok cały, Racz przyjąć ofiarę chwały” (zwrotka z pieśni „Nie tak bystro płynie rzeka”) Zakończyła się Msza święta dziękczynna za wszystkie dobra otrzymane przez Boga w roku 2021. Odśpiewaliśmy Suplikacje i hymn „Te Deum laudamus” – „Ciebie, Boga wysławiany”. Królowi wieków, nieśmiertelnemu, niewidzialnemu Bogu samemu chwała i cześć na wieki wieków. Amen. ?

Ks. Stefan Radziszewski: Każdy rok zbliża nas do Wieczności

Upływają kolejne lata naszego życia, a czas został nam dany byśmy korzystali z niego w sposób mądry, roztropny, pobożny. Z niepokojem patrzymy na to, ile z naszego czasu poświęciliśmy wieczności – mówił ks. proboszcz Stefan Radziszewski, na antenie Radia eM Kielce, w programie „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat.